• Arkiv
  • Inbjudningar 2014

Program tisdagar 2014

 

 

 

 Datum  Arrangör  Inbjudan PM
11 mars OK Tor INBJUDAN  
18 mars Eskilstuna OL INBJUDAN  
25 mars Kjula IF INBJUDAN  
1 april IK Standard(årsmöte) INBJUDAN  
8 april Katrineholms OK INBJUDAN  
15 april Ärla IF INBJUDAN  
22 april Strängnäs-Malmby OL INBJUDAN  
29 april Nyköpings OK INBJUDAN  
6 maj Trosabygdens OK INBJUDAN  
13 maj Södertälje-Nykvarn OL INBJUDAN PM
20 maj OK Klemmingen INBJUDAN  
27 maj Hallstahammar INBJUDAN  
3 juni      
10 juni Veteranresa-Leksand    
  Sommaruppehåll    
5 aug OK 65 Stjärnhov INBJUDAN  
12 aug OK Klemmingen INBJUDAN PM
19 aug Eskilstuna OL INBJUDAN  
26 aug Nyköpings OK INBJUDAN PM
2 sept OK Tjärnen INBJUDAN PM
9 sept OK Grip INBJUDAN PM
16 sept IK Standard INBJUDAN  
23 sept Åkers IF INBJUDAN  
30 sept Södertälje IF INBJUDAN PM
7 okt OK Tor INBJUDAN PM
14 okt OK Måsen INBJUDAN  
21 okt Strängnäs-Malmby OL INBJUDAN  
28 okt Katrineholms OK INBJUDAN PM
4 nov Södertälje-Nykvarn OL INBJUDAN PM
11 nov Nyköpings OK INBJUDAN  
18 nov OK Måsen INBJUDAN  
25 nov Kjula IF INBJUDAN  
2 dec OK Älvsjö-Örby INBJUDAN  
9 dec Grötavslutning-SMOL INBJUDAN  

Program torsdagar 2014

 

 

 

Datum Arrangör Inbjudan PM
13 mars Hallstahammars OK INBJUDAN PM
20 mars Västerås SOK INBJUDAN PM
27 mars Köping-Kolsva OK INBJUDAN PM
3 april Vandrarringen INBJUDAN PM
10 april OK Tjärnen/OK Nalle INBJUDAN PM
24 april Åkers IF INBJUDAN  
8 maj "Först i Mål" EOL INBJUDAN PM
14 maj Norbergs OK(OBS! onsdag) INBJUDAN PM
22 maj SMOL-kavlen INBJUDAN PM
5 juni Västerås SOK INBJUDAN PM
  Sommaruppehåll    
7 aug Arboga OK INBJUDAN  
14 aug Distriktsmatch/Fellingsbro INBJUDAN  
21 aug Köping-Kolsva OK INBJUDAN PM
28 aug Södertälje IF INBJUDAN PM
4 sept Vandrarringen INBJUDAN  
11 sept Ärla IF INBJUDAN  
18 sept IF Rune INBJUDAN  
25 sept Kjula IF INBJUDAN  
2 okt Västerås SOK INBJUDAN PM
9 okt Köping-Kolsva OK INBJUDAN PM
16 okt Västerås SOK INBJUDAN PM
23 okt Sala OK INBJUDAN PM
30 okt Hallstahammars OK INBJUDAN  
6 nov OK Tor INBJUDAN  
13 nov Eskilstuna OL INBJUDAN  
20 nov Ärla IF INBJUDAN  
27 nov Västerås SOK INBJUDAN  
4 dec OK Nalle/OK Tjärnen INBJUDAN  
11 dec "Lucialöpet" Arboga OK INBJUDAN PM
analytics.google.com