• Arkiv
  • Inbjudningar 2015

Program tisdagar 2015

 

 

 

 Datum  Arrangör  Inbjudan PM
10 mars      
17 mars IK Standard INBJUDAN  
24 mars Arboga OK INBJUDAN  
31 mars OK Tor(årsmöte) INBJUDAN PM
7 april      
14 april OK Klemmingen INBJUDAN PM
21 april Ärla IF INBJUDAN  
28 april Södertälje-Nykvarn OL INBJUDAN PM
5 maj Strängnäs-Malmby OL INBJUDAN  
12 maj Nyköpings OK INBJUDAN PM
19 maj Trosabygdens OK INBJUDAN PM
26maj OK Tjärnen INBJUDAN PM
2 juni Eskilstuna OL INBJUDAN  
9 juni Veteranresa-Karlstad    
  Sommaruppehåll    
4 aug      
11 aug Kjula IF INBJUDAN  
18 aug Södertälje IF INBJUDAN PM
25 aug Åkers IF INBJUDAN  
1 sept Eskilstuna OL INBJUDAN PM
8 sept OK Grip(Veteranmästerskap) INBJUDAN PM
15 sept Katrineholms OK INBJUDAN  
22 sept OK KLemmingen (kavel) INBJUDAN PM
29 sept Södertälje-Nykvarn OL INBJUDAN PM
6 okt OK Hällen INBJUDAN PM
13 okt OK Måsen INBJUDAN  
20 okt Trosabygdens OK INBJUDAN PM
27 okt Katrineholms OK INBJUDAN PM
3 nov Nyköpings OK INBJUDAN PM
10 nov Strängnäs-Malmby OL INBJUDAN  
17 nov Köping-Kolsva OK INBJUDAN PM
24 nov IK Standard INBJUDAN  
1 dec OK Tjärnen INBJUDAN PM
8 dec Grötavslutning-NOK INBJUDAN PM

Program torsdagar 2015

 

Datum Arrangör Inbjudan PM
12 mars Köping-Kolsva OK INBJUDAN  
19 mars Åkers IF INBJUDAN  
26 mars Köping-Kolsva OK INBJUDAN PM
2 april Skärtorsdag    
9 april Västerås SOK INBJUDAN PM
16 april Kjula IF INBJUDAN  
23 april Vandrarringen INBJUDAN PM
7 maj Eskilstuna OL (Först i Mål) INBJUDAN PM
14 maj Kristi Himmelsfärd Dag    
21 maj Hallstahammars OK INBJUDAN PM
28 maj OK Tor (SMOL-kavlen) INBJUDAN  
4 juni OK Hedströmmen INBJUDAN  
  Sommaruppehåll    
6 aug Norbergs OK INBJUDAN PM
13 aug OK Enen (Veteranmatchen) INBJUDAN  
20 aug Köping-Kolsva OK INBJUDAN  
27 aug Hallstahammars OK INBJUDAN  
3 sept IF Rune/Hagaby GOIF INBJUDAN  
10 sept Vandrarringen INBJUDAN  
17 sept Tävlingsfritt(p.g.a. Veteran-SM dagen efter)    
24 sept Ärla IF INBJUDAN  
1 okt Fellingsbro GOIF INBJUDAN  
8 okt Strängnäs-Malmby OL INBJUDAN  
15 okt Västerås SOK INBJUDAN PM
22 okt Sala OK INBJUDAN PM
29 okt OK Tjärnen INBJUDAN PM
5 nov Eskilstuna OL INBJUDAN PM
12 nov Hallstahammars OK INBJUDAN  
19 nov OK Tor INBJUDAN  
26 nov Västerås SOK INBJUDAN PM
3 dec Kjula IF INBJUDAN PM
10 dec Arboga OK INBJUDAN PM
analytics.google.com