• Arkiv
  • Inbjudningar 2016

Tisdagar

 

 

 Datum  Arrangör  Inbjudan PM
2 feb
9 feb
16 feb
23 feb
1 mars
8 mars
15 mars IK Standard INBJUDAN
22 mars OK Grip INBJUDAN PM
29 mars Ärla IF (årsmöte-SOL) INBJUDAN
5 april OK Hällen INBJUDAN PM
12 april Eskilstuna OL INBJUDAN PM
19 april Kjula IF INBJUDAN
26 april Södertälje-Nykvarn OL INBJUDAN PM
3 maj Nyköpings OK INBJUDAN PM
10 maj Trosabygdens OK INBJUDAN PM
17 maj OK Klemmingen INBJUDAN PM
24 maj Hallstahammars OK INBJUDAN
31 maj OK Tor INBJUDAN
7 juni Sala OK INBJUDAN PM
14-16 juni Trivselresa LÄNK
Sommarlov
2 aug
9 aug OK 65 Stjärnhov INBJUDAN
16 aug Strängnäs-Malmby OL INBJUDAN
23 aug Åkers IF INBJUDAN
30 aug Eskilstuna OL INBJUDAN PM
6 sept OK Klemmingen (Kavel) INBJUDAN PM
13 sept Nyköpings OK INBJUDAN PM
20 sept Trosabygdens OK INBJUDAN PM
27 sept Södertälje-Nykvarn OL INBJUDAN PM
4 okt Strängnäs-Malmby OL INBJUDAN
11 okt OK Måsen INBJUDAN
18 okt Södertälje IF INBJUDAN
25 okt OK Grip INBJUDAN PM
1 nov Ärla IF INBJUDAN
8 nov Katrineholms OK INBJUDAN
15 nov Strängnäs-Malmby OL INBJUDAN
22 nov IK Standard INBJUDAN
29 nov OK Tor INBJUDAN PM
6 dec Nyköpings OK (Grötlunken) INBJUDAN PM

Torsdagar

Datum Arrangör Inbjudan PM
4 feb
11 feb
18 feb S
25 feb V
3 mars S OK Enen INBJUDAN
10 mars V Västerås SOK INBJUDAN PM
17 mars S Åkers IF INBJUDAN
24 mars V Skärtorsdagen
31 mars V Köping-Kolsva OK INBJUDAN
7 april S OK Tjärnen/OK Nalle INBJUDAN PM
14 april V Hallstahammars OK INBJUDAN
21 april S OK Tor INBJUDAN PM
28 april S Katrineholms OK INBJUDAN PM
4 maj V Vandrarringen (OBS! onsdag) INBJUDAN PM
12 maj S EOL "Först i mål" INBJUDAN
19 maj V Arboga OK INBJUDAN PM
26 maj S SMOL "SMOL-kavlen" INBJUDAN
2 juni V OK Hedströmmen INBJUDAN
 9 juni S Västerås SOK INBJUDAN PM
Sommarlov
4 aug V Norbergs OK INBJUDAN PM
11 aug S Ärla IF INBJUDAN
18 aug V Köping-Kolsva OK INBJUDAN
25 aug S IK Standard (Veteranmatchen) INBJUDAN
1 sept V OK Enen INBJUDAN PM
8 sept S Kjula IF INBJUDAN
15 sept V Fellingsbro GOIF INBJUDAN PM
22 sept S IF Rune  (23-25 Veteran-SM) INBJUDAN
29 sept V Västerås SOK INBJUDAN PM
6 okt S Eskilstuna OL INBJUDAN PM
13 okt V Sala OK INBJUDAN PM
20 okt S OK Tor INBJUDAN
27 okt V Vandrarringen INBJUDAN PM
3 nov S OK Tjärnen/OK Nalle INBJUDAN PM
10 nov V Hallstahammars OK INBJUDAN PM
17 nov S Kjula IF INBJUDAN
24 nov V Västerås SOK INBJUDAN PM
1 dec Arboga OK "Lucialöpet" INBJUDAN
8 dec V
analytics.google.com