• Arkiv
  • Inbjudningar 2017

Tisdagar

 

 Datum   Arrangör  Inbjudan PM
7 mars
17 mars   
14 mars
21 mars Kjula IF INBJUDAN PM
28 mars Södertälje-Nykvarn OF INBJUDAN PM
4 april OK Grip INBJUDAN PM
11 april OK Klemmingen INBJUDAN PM
18 april Eskilstuna OL INBJUDAN PM
25 april Trosabygdens OK INBJUDAN PM
2 maj Södertälje IF INBJUDAN PM
9 maj OK Tjärnen INBJUDAN PM
16 maj Ärla IF INBJUDAN
23 maj Nyköping INBJUDAN PM
30 maj Arboga OK INBJUDAN
6 juni
12-15 juni Veteranresa- Mora
1 aug
8 aug Strängnäs-Malmby OL INBJUDAN
15 aug Eskilstuna OL(bana E är D) INBJUDAN
22 aug Nyköpings OK INBJUDAN PM
29 aug OK Hällen INBJUDAN PM
5 sept OK Klemmingen INBJUDAN PM
12 sept Katrineholms OK INBJUDAN PM
19 sept Strängnäs-Malmby OL INBJUDAN PM
26 sept Ärla IF INBJUDAN
3 okt Trosabygdens OK INBJUDAN PM
10 okt
17 okt OK Måsen INBJUDAN PM
24 okt OK Grip INBJUDAN
31 okt
7 nov OK Tor INBJUDAN PM
14 nov Nyköpings OK INBJUDAN PM
21 nov IK Standard INBJUDAN
28 nov Södertälje-Nykvarn OF INBJUDAN PM
5 dec OK Tor INBJUDAN PM

Torsdagar

 

 Datum  Arrangör  Inbjudan PM
23 feb OK Tjärnen/OK Nalle INBJUDAN PM
2 mars OK Enen INBJUDAN
9 mars Västerås SOK (vägvisning) INBJUDAN PM
16 mars IK Standard INBJUDAN
23 mars Åkers IF INBJUDAN
30 mars OK Tor INBJUDAN
6 april Köping-Kolsva OK INBJUDAN PM
13 april Skärtorsdag
20 april Västerås SOK INBJUDAN PM
27 april Katrineholms OK INBJUDAN PM
4 maj Eskilstuna OL "Först i Mål" INBJUDAN PM
11 maj Hallstahammars OK INBJUDAN
18 maj OK Hedströmmen INBJUDAN
24 maj Vandrrarringen (Onsdag) INBJUDAN
1 juni SMOL-kaveln INBJUDAN
8 juni Sala OK INBJUDAN
12-15 juni Veteranresa-Mora
3 aug Norbergs OK INBJUDAN
10 aug Kjula IF INBJUDAN
16 aug Köping-Kolsva OK (sprint) INBJUDAN
17 aug Köping-Kolsva OK INBJUDAN
24 aug Åkers IF INBJUDAN
31 aug Hallstahammar INBJUDAN
7 sept Fellingsbro GOIF INBJUDAN
14 sept Vandrarringen INBJUDAN
21 sept IF Rune INBJUDAN
28 sept Västerås SOK INBJUDAN
5 okt Eskilstuna OL INBJUDAN PM
12 okt Hallstahammars OK INBJUDAN PM
19 okt Södertälje IF INBJUDAN PM
26 okt Sala OK INBJUDAN
2 nov OK Tjärnen/OK Nalle INBJUDAN PM
9 nov Kjula IF INBJUDAN
16 nov Västerås SOK INBJUDAN PM
23 nov Strängnäs-Malmby OL INBJUDAN
30 nov Arboga OK "Lucialöpet" INBJUDAN PM
7 dec
analytics.google.com